Personeel

Annet Verlijsdonk
directeur
a.verlijsdonk@deschothorst.nl

Ellen Veelers

Ellen Veelers
e.veelers@deschothorst.nl
leerkracht groep 1
maandag en dinsdag

 Ellen Bron
e.bron@deschothorst.nl
leerkracht groep 1
woensdag, donderdag en vrijdag

Hanneke Overdijk
h.overdijk@deschothorst.nl
leerkracht groep 2
maandag om/om, dinsdag om/om en woensdag om/om

Jorieke Mulder
j.mulder@deschothorst.nl
leerkracht groep 2
maandag tm vrijdag om/om

Astrid Schultz
a.schultz@deschothorst.nl
leerkracht groep 2
woensdag t/m vrijdag om/om

Christel Weghorst
c.weghorst@deschothorst.nl
leerkracht groep 3
maandag, dinsdag en woensdag om/om

Kelly Wennink
k.wennink@deschothorst.nl
leerkracht groep 3
woensdag om/om, donderdag en vrijdag

Marc Mulder
m.mulder@deschothorst.nl
leerkracht groep 4
maandag t/m vrijdag

Esther Heuker of Hoek
e.heukerofhoek@deschothorst.nl
leerkracht groep 5/6
maandag, dinsdag en woensdag om/om

Floor Scholten-Blenke
f.blenke@deschothorst.nl
leerkracht groep 5/6
woensdag om/om, donderdag en vrijdag

Karien van Dijk
k.vandijk@deschothorst.nl
leerkracht groep 6/7
maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
Anne
leerkracht groep 6/7
dinsdag

Luuk Oude Groote Beverborg
l.oudegrootebeverborg@deschothorst.nl
leerkracht groep 8
maandag t/m vrijdag

Marian Berends
m.berends@deschothorst.nl
IB’er
dinsdag en donderdag

Marjan van der Sluis
m.vdsluis@deschothorst.nl
administratief medewerkster
maandag en donderdag

Gerrit Poort
g.poort@deschothorst.nl
conciërge
dinsdag, woensdag om/om en vrijdag