Personeel

Emilia Hof
Directeur

e.hof@deschothorst.nl

Jorieke Mulder
j.mulder@deschothorst.nl

leerkracht groep 0/1/2 A
maandag t/m vrijdag

Astrid Schultz
a.schultz@deschothorst.nl
leerkracht groep 0/1/2 b
maandag, dinsdag en woensdag om/om

Monique Schenke
m.schenke@deschothorst.nl
leerkracht groep 0/1/2 b
woensdag om/om, donderdag en vrijdag

 

 

Floor Scholten
f.scholten@deschothorst.nl

leerkracht groep 3
woensdag, donderdag en vrijdag

Marc Mulder
m.mulder@deschothorst.nl
leerkracht groep 4
maandag t/m vrijdag

Kelly Wennink
k.wennink@deschothorst.nl

leerkracht groep 5
maandag en dinsdag 

Annemieke Leushuis
a.leushuis@deschothorst.nl
leerkracht groep 5
woensdag, donderdag en vrijdag

Fleur Holsink
f.holsink@deschothorst.nl
leerkracht groep 6/7
maandag t/m vrijdag

Esther Heuker of Hoek
e.heukerofhoek@deschothorst.nl

leerkracht groep 7/8
maandag, dinsdag en woensdag om/om

Karien van Dijk
k.vandijk@deschothorst.nl
leerkracht groep 7/8
woensdag om/om, donderdag en vrijdag

Marian Berends
m.berends@deschothorst.nl
IB’er
maandag, dinsdag en donderdag

Marian van der Sluis
m.vdsluis@deschothorst.nl
administratief medewerkster

woensdag, donderdag en vrijdag

Gerrit Poort
g.poort@deschothorst.nl
conciërge
maandag en dinsdag